WYBIERZ INTERESUJĄCĄ FORMĘ WSPÓŁPRACY DLA SIEBIE:
  • umowa z zamówień publicznych
  • szkolenia dla początkujących z zamówień

ZESPÓŁ BIEGŁEGO PRZY PROCEDURZE W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH:

Biegły w zamówieniach publicznych

Jako Zamawiający potrzebujesz profesjonalisty przy staraniu się o udzielenie zamówienia publicznego, który będzie dodatkowo obserwował pracę komisji przetargowej i zwróci uwagę na przejrzystość tego postępowania? W takim razie wybierz tę zakładkę! Krok po kroku doradzę, co należy zrobić.

POWOŁANIE BIEGŁEGO DO ZBADANIA ZASADNOŚCI ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH:

Powołanie biegłego

Ta forma współpracy skierowana jest do organów służb publicznych. Mogę między innymi występować jako biegły przy badaniu prawidłowości prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla prokuratury. Posiadam odpowiednie referencje, które nie są udostępnione na stronie internetowej, tylko dla służby zainteresowanej współpracą.

W tej zakładce oferuję również audyt przeprowadzonego postępowania dla zamawiających. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się ze mną i na pewno wszystko dokładnie zbadamy!

STAŁA WSPÓŁPRACA Z INNOWACJE W PRZETARGU:

Szkolenia dla początkujących z zamówień publicznych

Stała współpraca jest najbardziej korzystną formą – długoterminowa umowa pozwala na wprowadzanie zmian do jednostki, ciągłe szkolenia i podnoszenie odpowiednich kompetencji dla służb zajmujących się zamówieniami publicznymi. Oferuję pomoc z zamówień publicznych dla MŚP. Zadzwoń, umówimy się na spotkanie i omówimy szczegóły współpracy!

KORZYSTAM TYLKO Z JEDNORAZOWEJ POMOCY Z ZAKRESU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH:

Umowa z zamówień publicznych

Jeśli masz problem dotyczący szybkiego pytania bądź wyjaśnienia zagadnienia, które Cię nurtuje w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zgłoś się! Ze mną na pewno rozwiązanie będzie satysfakcjonujące.

Umowa z zamówień publicznych dzięki mojej pomocy może stać się czymś oczywistym.

CHCĘ ZWERYFIKOWAĆ POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO WRAZ ZE ZŁOŻONYMI OFERTAMI:

Weryfikacja

Jako wykonawca złożyłeś ofertę w prowadzonym postępowaniu i zauważasz uchybienia u Zamawiającego? Zwróć się do mnie! Zweryfikuję, czy należy się martwić z prowadzonym postępowaniem i z innymi ofertami złożonymi przez konkurencję.